Yasal Hususlar

Şekerbank internet bankacılığı web sitesinin herhangi bir sayfasına girdiğinizde aşağıda yer alan Yasal Hususlar’ı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır. Belirtilen Yasal Hususlar’ı kabul etmemeniz durumunda Şekerbank internet bankacılığı sitesinde işlem yapmayınız.

Yasal Hususlar ile sizi ve verilerinizi koruyoruz!

  • Şekerbank internet bankacılığı sitesindeki malzeme, bilgi, görsel unsurlar ve söz konusu unsurların düzenlenmelerine ilişkin telif hakkı aksi belirtilmediği takdirde Şekerbank T.A.Ş.’ne aittir, yazılı izin alınmadan kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz, ticari amaçla kullanılamaz ve alt lisansla kullandırılamaz. Ancak Şekerbank T.A.Ş. kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.
  • Şekerbank internet bankacılığı sitesini şahsi bilgilerinizi vermeden ziyaret etmeniz durumunda kurumsal raporlarımız, ürün ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, katma değeri olan hizmetlerimiz ve insan kaynakları birimimizden faydalanabilirsiniz.
  • Şekerbank internet bankacılığı sitesini şahsi bilgilerinizi vererek kullanmanız hâlinde şahsi bilgileriniz yasal yükümlülükler haricinde onayınız veya haberiniz olmadan başka firmalarla paylaşılmaz. Adres, e-posta, demografik bilgiler, müşteri numarası, telefon gibi kişisel bilgileriniz Şekerbank’ın yüksek güvenlik ve gizlilik standartları aracılığıyla korunmaktadır. Amacımız, internet bankacılığı sitemiz üzerinden sunduğunuz bilgilerin güvenliğini tıpkı şubelerimiz ve ATM’lerimizden alınan bilgiler gibi güvenli şekilde tutmaktır.
  • Şekerbank internet bankacılığı sitesinde verilen bilgiler mevcut olduğu biçimde ve olduğu gibi saklanmaktadır. Şekerbank T.A.Ş. söz konusu bilgilerin yeterlilik, doğruluk ve eksikliğini garanti etmemektedir. Verilen bilgilerde gecikme, hata veya eksiklik olması durumunda ortaya çıkacak sorumluluk Şekerbank T.A.Ş. tarafından net biçimde reddedilmektedir.
  • Verilen bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihmal edilmemesi ve belirli bir amaç için uygunluk, mülkiyet, bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garanti ve satılabilirliğe ilişkin garantiler dahildir. Yine de bunlarla sınırlı olmamak şartıyla açıkça, zımnen veya yasal bir garanti verilmemektedir.
  • Şekerbank internet bankacılığı sitesinin kullanımı sırasında hata, kesinti, performans arızası, kusur, bilgisayar virüsü, işletme ya/ya da nakilde gecikme, hat ya/ya da sistem arızasından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı masraf, ziyan ve zararlar ve bunların dışındaki hiçbir zarar ve ziyandan Şekerbank T.A.Ş. ve/veya çalışanları zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi sorumlu tutulamaz.
  • Şekerbank internet bankacılığı sitesinden diğer internet sitelerine verilen bağlantılarla ilgili riskler tamamen kullanıcıya aittir. İlgili sitelerde sunulan bilgilerin doğruluğu ve diğer bağlantıların nitelikleri bankamızca araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.
  • Şekerbank bu internet sitesinde yer alan bütün ürünleri, hizmetleri ve ilgili sayfaları, görsel unsurları ve bilgileri hiçbir tüzel ve özel kişiliğe haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.