Düzenli Ödemeler

Şekerbank’ın dijital kanalları aracılığıyla düzenli ödeme talimatı verebilir ve belirli periyotlarda yaptığınız ödemeleri takip etme zahmetinden kurtulabilirsiniz!

Türkiye’nin sürdürülebilir bankası Şekerbank, sizi dijital dönüşümün bir parçası olmaya davet ediyor! Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil vasıtasıyla vereceğiniz düzenli ödeme talimatı sayesinde ödemelerinizi takip etmek sizin için bir zorunluluk olmaktan çıkar.

Düzenli ödeme talimatı vermek ile ilgili merak ettiklerinizin yanıtı burada!


Şekerbank’ın ödemeler ve hizmetler grubu altında sunduğu düzenli ödeme talimatı hizmeti, belirli aralıklarla düzenli olarak yaptığınız ödemeler için otomatik para transferi talimatı verebildiğiniz bir hizmettir.

Düzenli ödeme hizmeti ile kira, taksit, aidat, abonelik benzeri çok sayıdaki ödemenizi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tüm müşterilerin Şekerbank’a erişilebilirliğini artıran Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil’i kullanarak düzenli ödeme talimatı oluşturmak. 

Düzenli ödeme talimatı vermeniz için Şekerbank’ın dijital kanallarını kullanmanız gerekir. Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil’deki tanımlı bilgilerinden yararlanarak saniyeler içinde düzenli ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Düzenli Ödemeler ürününde belirlediğiniz hesaplara yapılacak para transferleri için havale ve EFT transfer yöntemleri kullanılır.

Şekerbank üzerinden oluşturacağınız Artan Hesap’tan, yeterli nakit hesabınızda bulunmadığında ise size özel tanımlanacak kredi limiti dahilinde, düzenli ödemelerinizi tam zamanında ve gecikme kaygısına kapılmadan gerçekleştirebilirsiniz.

* Konutları üzerinden konut başına aylık 500 TL ve üzeri kira gelirine sahip olanların ve işyerinde, işyerini kiraya verenlerle kiracıların kiraya ilişkin tahsilat ve ödemelerinin, 01.11.2008’den itibaren Banka veya Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş olan belgeler aracılığıyla tevsik edilmesi zorunluluğu mevcuttur.