Okul Ödemeleri

Şekerbank Okul Ödemeleri hizmetinden faydalanın, çocuğunuzun yıllık eğitim giderleri taksitlerini hızlı ve sorunsuz şekilde ödeyin!

Şekerbank ile çocuklarınızın eğitim gideri taksitlerini talimatınıza göre aksatmadan, hızlı ve ücretsiz şekilde ödemek ister misiniz? Okul ödemeleriniz için dijital kanallarımız üzerinden Şeker Hesap açtırabilir ve Şekerbank ile anlaşmalı eğitim kurumlarından biri için düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz. Hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı durumlarda talimatınızı isteğiniz üzerine hesabınıza tanımlı tamamlayan hesap limiti dahilinde gerçekleştiriyor, taksitlerinizi geciktirmiyoruz.

Şekerbank Okul Ödemeleri ile ilgili merak ettiklerinizi cevaplayalım.


Şekerbank’ta hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı durumlarda okul ödemeleri, talimatınız üzerine hesabınıza tanımlanan tamamlayan hesap limitiniz dahilinde gerçekleştirilir. Ödeme için uygulanan faiz sadece tamamlayan hesap hesabınızdan kullandığınız tutar ve gün sayısı oranında uygulanır.

Okul Ödemeleri hizmeti, anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumları aracılığıyla bireysel başvurunuz sonucu verilir.

Şekerbank’ta Tamamlayan Hesap için uygulanan faiz oranı değişkenlik gösterebilir. Ödeyeceğiniz faiz miktarı kredi kullandığınız tutar ve gün sayısına göre değişir. Hesabınız artı bakiyeye geçtiğinde faiz uygulaması durur.

Şekerbank olarak anlaşmalı olduğumuz okullarda öğrenim gören öğrenci ve veliler Okul Ödemeleri hizmetimizden faydalanabilir.

Okul ödemelerinizi Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.