Vergi Ödemeleri

Vergi ödemelerinizi Şekerbank’ın dijital kanallarını kullanarak zamandan
tasarruf etmeye ne dersiniz?

Farklı vergi ödemelerinizi Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil aracılığıyla kredi kartı bilgilerinizi kullanarak yapabilirsiniz. Kredi kartınızı dijital ortamda kullanmanızı sağlayan ürün ile işlemlerinizi vergi dairesinde sıra beklemeden çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Vergi Ödemeleri ile ilgili aklınıza takılan soruların yanıtları burada!

Kredi kartı ile vergi ödemeleri yapmanıza imkân tanıyan Şekerbank Vergi Ödemeleri ürünü, dijital ortamdan güç alan, Şekerbank İnternet Bankacılığı'nın yanı sıra Şeker Mobil’i kullanarak da yapabileceğiniz bir ödemeler ve hizmetler ürünüdür.

Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil üzerinden Şeker Bonus kredi kartınız ile vergi borcu ödemelerinizi kolayca yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Vergi ödemelerinizi; Şekerbank İnternet Bankacılığı Ödemeler menüsünden, Şeker Mobil Tüm İşlemler- Ödemeler adımını takip ederek yapabilirsiniz.

Vergi Ödemeleri hizmeti ile ilişkilendirilmiş Şeker Bonus Kredi Kartı’nı Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil vasıtasıyla kullanarak aşağıdaki vergi ödemelerini yapabilirsiniz:

  • 9050 - Karayolları İdari Para Cezası
  • 0012 - Gelir Vergisi (Gayrimenkul Sermaye İradı)
  • 9034 - Motorlu Taşıt Vergisi
  • 9085 - Trafik Cezası
  • 9155 - Karayolları Geçiş Ücreti
  • 9151 - Yolcu ile Birlikte Getirilen Telefon Kullanımına Yönelik İzin Bedeli