Mevduat Sigorta Bilgileri

Tasarruflarınız Şekerbank ile güvence altında!

Şekerbank’ta gerçek kişiler adına açılan, münhasıran çek keşide işlemi haricinde ticari işlemlere konu edilmeyen hesaplar ve döviz, Türk lirası ve kıymetli maden hesapları mevduat sigorta kapsamındadır.

Sigorta kapsamındaki tasarruf mevduatı hesaplarındaki anapara ile söz konusu hesaplarla ilgili faiz reeskontları toplamının 650.000 TL’ye (dört yüz bin Türk lirası) kadar olan kısmı TMSF sigorta kapsamındadır.

Katılma hesaplarının birim hesap değerleri ve özel cari hesaplar 650.000 TL’ye (iki yüz bin Türk lirası) kadar olan kısmı TMSF sigorta kapsamındadır.

Detaylı bilgi için broşürü tıklayınız

Mevduat sigortası limiti, 04.01.1961 kabul tarihli 213 sayılı Vergi Usul Kanunu hükmünce belirlenen ve ilan edilen yeniden değerleme oranlarına istinaden 01.01.2024 tarihinden itibaren her yıl takvim yılı başından sonra geçerli olacak şekilde Fon Kurulu tarafından değerlendirilerek artırılır.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!