Birikimli Gelecek Hesabı

Küçük birikimlerinizi bir adım öteye taşıyan Birikimli Gelecek Hesabı ile ekonomik gelişimde de sürdürülebilirlik ilkesini destekliyor ve birikimlerinize değer katıyoruz!

Birikimli Gelecek Hesabı ile tanışın, geleceğiniz için biriktirmeye bugünden başlayın!

Birikimli Gelecek Hesabı sayesinde küçük birikimlerinize avantajlı faiz oranlarını ekleyerek kendiniz ve sevdikleriniz için geleceği bugünden inşa edebilirsiniz.

Birikimli Gelecek Hesabı avantajları ile geleceğinize değer katın!

Birikim yapmanın en kolay yolu

Birikimli Gelecek Hesabı ile birikim yapmanın en kolay yolunu keşfetmeye hazır mısınız? Tek yapmanız gereken Şeker Bonus Kart veya vadeli mevduat hesabından talimat vermek!

Nasıl birikim yapacağınıza siz karar verin

Şekerbank Birikimli Gelecek Hesabı, nasıl birikim yapacağınızı tamamen size bırakır. Şeker Bonus Kart ya da vadeli mevduat hesabından Birikimli Gelecek Hesabı’na her ay aktarılacak parayı siz belirleyebilirsiniz. Şekerbank avantajlı faiz oranlarımız ile de birikiminize değer katabilirsiniz.

Farklı para birimleri ile birikim yapın

Birikimli Gelecek Hesabı Türk lirası, euro ve dolar para birimleriyle açılabilir. Söz konusu hesap türü birikiminizi dilediğiniz döviz türünde yapmanıza imkân tanır.

Uzun vadeli birikim fırsatı

Birikiminizi uzun vadeye yaymak ve uzun vadede değerlendirmek istiyorsanız Birikimli Gelecek Hesabı tam size göre. Üç para biriminde, Türk lirası, dolar, euro, açabildiğiniz hesabın vadesi 5 yıldır.

Birikimli Gelecek Hesabı'nı Şekerbank İnternet Bankacılığı ve en yakın şubemizi ziyaret ederek açabilirsiniz.

Şekerbank Birikimli Gelecek Hesabı’na her ay minimum 100 Türk lirası, 50 dolar veya 50 euro yatırmanız gerekir.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!