Vadesiz Mevduat

Vadesiz Mevduat Hesabı ile tüm bankacılık işlemlerinizi yanınızda nakit taşımadan gerçekleştirebilirsiniz.

Birikimleriniz Şekerbank’ta güvende!


Vadesiz mevduat hesabınız aracılığıyla faturalarınız için düzenli ödeme talimatı verebilir, EFT ve havale gibi para aktarma işlemleri yapabilirsiniz.

Tüm işlemleriniz tek hesapta

Şekerbank Vadesiz Mevduat Hesabı ile düzenli ve otomatik ödemelerinizi gerçekleştirebilir, para aktarabilir ve hesabınıza bağlı ATM kartınız aracılığıyla birikiminizi dilediğinizde nakit olarak kullanabilirsiniz.


Güvenli birikim yapma avantajı

Birikimlerinizi çalınma, dolandırıcılık ve sahtecilik riski olmadan güvenle saklayabilir, dilerseniz yatırımlarla değerlendirebilirsiniz. 

Hesabınıza 7/24 ulaşın

Şekerbank internet şubesi, Şeker Mobil ve çağrı merkezimiz üzerinden hesabınıza 7/24 ulaşabilir; EFT, havale, çek, senet, vergi ve diğer bankacılık işlemleri için talimat verebilirsiniz. 


Müşterek hesap açma imkânı

İsterseniz bir yakınınız ile müşterek Vadesiz Mevduat Hesabı açabilir, Şekerbank ayrıcalıklarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Vadesiz Mevduat Hesabı ile ilgili sorularınızı cevaplayalım.

Vadesiz Mevduat Hesabı, belirli bir vadeye veya miktara bağlı olmaksızın açabileceğiniz ve havale, EFT, düzenli ve otomatik ödemeler ve kart ödemeleri gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir hesap ürünüdür.


Vadesiz Mevduat Hesabı açma işlemini şubeye gitmeden Şekerbank internet şubesi, Şeker Mobil ve Şekerbank İletişim Merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!