Hisse Senetleri

Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senetlerine yönelik alım satım işlemlerinizi Şekerbank internet şubesi ve Şeker Mobil aracılığıyla
yatırım uzmanlarımızın rehberliğinde yapabilirsiniz.

Şekerbank ile hisse senedi piyasası parmaklarınızın ucunda!

Şekerbank’ta tasarruflarınızı güvenli getiri ihtimali yüksek hisse senedi piyasasında değerlendirebilir, hisse alım satım işlemlerinizi deneyimli yatırım temsilcilerimizi aracılığıyla dijital kanallar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hisse senedi alım satım işlemleriniz için sizi Şekerbank’a bekliyoruz!

Dijital kanallardan 7/24 piyasa takibi imkânı

Şekerbank internet şubesi ve Şeker Mobil aracılığıyla piyasaları 7/24 takip edebilir, hisse senedi alım satım talimatlarınızı dijital kanallarımız üzerinden verebilirsiniz.

Yatırım uzmanlarımız aracılığıyla işlem ayrıcalığı

Hisse senedi alım satım işlemlerinizi internet şubemiz ve Şeker Mobil üzerinden hizmet veren alanında deneyimli yatırım uzmanları aracılığıyla yapabilir, tasarruflarınızı getirisi yüksek hisse senetleri aracılığıyla yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Birikimlerinizi Şekerbank güvencesiyle değerlendirin

Birikimlerinizi sabit getirili menkul kıymetlere göre getiri olasılığı daha yüksek bir yatırım aracı olan hisse senetlerinde Şekerbank güvencesiyle değerlendirebilirsiniz. 

Hisse Senetleri ile ilgili sorularınızın cevabı burada!

Hisse senedi kanuni şekil şartlarına uygun şekilde düzenlenen ve sermaye şirketlerinin ortaklarına ortaklıklarını ve paylarını belgelemek üzere verdikleri kıymetli evrak anlamına gelmektedir. Getiri olasılığı sabit getirili menkul kıymetlere göre daha yüksek ancak daha riskli bir yatırım aracı olarak değerlendirilmektedir.

Şekerbank yatırım hesabınız üzerinden BİST'te işlem gören hisse senetlerinin alım satım işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Borsa İstanbul pay piyasasında işlem gören hisse senetlerinde işlem saatleri açılış, kapanış ve sürekli seans olarak üçe ayrılmaktadır. Hafta içi her gün 09.40 - 09.55 saatleri arasında emir toplama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Saat 09.55 itibarıyla ise fiyat belirleme ve işlemler gerçekleştirilmektedir. Sürekli işlem yöntemi ile seans 10.00 - 18.00 arasında devam etmektedir. Borsada bu saatler arasında herhangi bir seans arası ya da kısıtlama bulunmamaktadır. 

18.00 itibarıyla ise sürekli seans bittiğinde 18.05'e kadar kapanış marj yayını, emir toplama ve fiyat belirleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. 18.07 - 18.10 saatleri arasında ise marj yayını ve işlemler gerçekleştirilmektedir. 

Pay piyasası işlem saatleri için tıklayınız.

https://www.borsaistanbul.com/tr/sayfa/220/pay-piyasasi-islem-saatleri


Kaldıraçlı işlemler ile ilgili daha fazla bilgi için e-posta adresimiz veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim:

+90 212 334 33 55
sekerfx@sekeryatirim.com.tr


Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!