Havuz Hesap

Bankamız nezdindeki hesaplarınız arasında sıkça para transferi yapıyorsanız Havuz Hesap uygulaması ile hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf ederek virman işlemlerinizi tek bir talimatla otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Havuz Hesap uygulaması hesap yönetiminde müşterilerimize operasyonel iş gücü kazancı ve takip kolaylığı sağlamaktadır.

Tek Hesap Avantajı

Bankamız nezdinde farklı şubelerde bulunan hesaplarınıza ait bakiyelerin tek bir hesapta toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Havuz Hesaba Otomatik Aktarım

Bankamız POS'u kullanılarak yapılan satışların bloke süresi sonunda hesaba aktarılması ile birlikte tanımlanacak bir havuz hesaba otomatik olarak aktarımı gerçekleştirilebilir.

Otomatik Para Transferi

Özel proje veya ödeme anlaşmaları kapsamında farklı gerçek/tüzel kişilere ait hesaplara da otomatik şekilde para transferi sağlanabilmektedir.

Havuz Hesap ile ilgili detaylar burada!

Havuz Hesap, Şekerbank bünyesindeki banka hesap bakiyelerini aynı havuzda toplamak isteyen müşterilerimizin yararlanabileceği bir Nakit Yönetimi hizmetidir. Tüm nakit akışı aynı kanalda toplandığı için ödeme ve tahsilat işlemlerini kolaylaştıran Havuz Hesap hizmeti, transfer işleminin sizin belirlediğiniz saatlerde yapılmasını mümkün kılar.

Şekerbank’ta hesabı bulunan müşterilerimiz Şekerbank Havuz Hesap hizmetinden yararlanabilir.