Şekerbank TMO Kart

Çiftçilere özel Şekerbank TMO Kart ile Toprak Mahsulleri Ofisi’ne teslim ettiğiniz ürünlerin bedelini sıra beklemeden alabilirsiniz.

TMO Kart ile emeklerinizi beklemeden nakde dönüştürün!

Şubelerimizden anında teslim edilen TMO Kart ile ürünlerinizin bedelini sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden alabilirsiniz. 

Ürünlerinizi Toprak Mahsulleri Ofisi’ne teslim ederken Şekerbank TMO Kart’ı, seçin hem ürünü teslim ederken hem de bedelini alırken rahat edin!

Şekerbank TMO Kart ile zaman kazanın.

Hasadınızı kişisel bilgilerinize kayıtlı Şekerbank TMO Kart daha kolay ve hızlı biçimde teslim edebilirsiniz.

Emeklerinizin karşılığını daha erken alın.

Toprak Mahsulleri Ofisi’ne teslim ettiğiniz ürünlerin bedelini kartsız teslimata göre daha erken alabilirsiniz.

Ürün bedelini almak için sıra beklemeyin.

TMO’ya teslim ettiğiniz ürünlerin bedelini dilediğiniz zaman tüm banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat çekebilirsiniz.

Hızlı başvuru imkânı!

Şekerbank TMO Kart’a Şekerbank internet şubesi ve Şeker Mobil üzerinden kolaylıkla başvurabilir, kartınızı hemen teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şekerbank TMO Kart ile ilgili sorularınızın cevabı burada!


Şekerbank TMO Kart, Toprak Mahsulleri Ofisi alım noktalarına yapılan hasadınızı teslim ederken ve hasadınızın bedelini alırken kolaylık sağlayan ve çiftçiler için özel olarak geliştirilen bir banka kartı ürünüdür.

Şubelerimizden anında Şekerbank TMO Kart’nızı alabilirsiniz. 

Şekerbank TMO Kart size özel olarak tanımlanır. TMO’ya ürün teslim ederken Şekerbank TMO Kart kullanmanız durumunda TMO bilgilerinize otomatik olarak ulaşılır ve işlemleriniz kolaylaşır. TMO Kart ile TMO tarafından hesabınıza yatırılan bedelin miktarını dilediğiniz an öğrenebilir ve tüm banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat çekebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!