EKOkredi

Enerji tasarrufu yapmayı kolaylaştıran Şekerbank EKOkredi, emeğinizi en iyi şekilde korumanızı sağlar.

Enerji tasarrufu yatırımlarına yönelik uygun ödeme koşulları sunan EKOkredi, Şekerbank’ta!

Şekerbank, EKOkredi ürünü ile iş yeri sahiplerinin yanında! Enerjiyi ve emeği koruyan EKOkredi, enerji tasarrufu yapmaya yönelik çeşitli yatırımlarınızı uygun ödeme koşullarıyla hayata geçirmenizi sağlar. Uygun ödeme koşullarına sahip EKOkredi sayesinde elektrik, su ve doğalgaza ödediğiniz fatura miktarını azaltabilirsiniz.

Emeğinizi korurken enerji tasarrufu yapmanızı sağlayan EKOkredi’nin benzersiz avantajlarıyla tanışın!

Gereksiz harcamalardan kaçının

EKOkredi, enerji tasarrufuna yönelik yatırımlarınızı doğru yönetmenize yardım eder, gereksiz harcamalardan kaçınmanıza imkân tanır.

Uygun ödeme koşulları

Şekerbank’ın işiniz için harcadığınız enerjiyi ve emeği korumak amacıyla sunduğu EKOkredi uygun ödeme koşulları sayesinde enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

Yüksek fatura derdine son

Şekerbank EKOkredi ürününü kullanarak elektrik, su ve doğalgaz faturalarına ödediğiniz tutarı azaltarak emeğinizi koruyabilir ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

EKOkredi hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamak için buradayız!

Şekerbank EKOkredi iş yeri sahiplerinin enerji tasarrufuna yönelik yatırımlarını gerçekleştirmelerini sağlayan ve elektrik, su, doğalgaz faturalarına ödenen tutarları azaltan özel bir kredi ürünüdür.

Beş farklı EKOkredi türü mevcuttur. Söz konusu EKOkredi türleri Şekerbank tarafından çeşitli iş kollarına yönelik olarak geliştirilmiştir ve her biri farklı özelliklere sahiptir. EKOkredi türlerini ve türlerin özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca EKOkredi’nin tüm alt kredi ürünlerinden uygun faiz oranları ve farklı vade seçenekleri ile yararlanabilirsiniz.

Binalarda Enerji Verimliliği Kredisi aşağıda yer alan, enerji verimliliğine yönelik yatırımları yapmanıza imkân tanır. Ayrıca kredinizi döviz ve dövize endeksli şekilde alabilirsiniz.

  • Pencere, çatı yalıtımı veya temel mantolama
  • İnşaatlarınıza tasarruflu yapı elemanları
  • A sınıfı enerji sarfiyatı sağlayan cihazlar
  • Isınma ve sıcak su için güneş panelleri
  • Doğalgaz sistemine geçiş

Su, rüzgar ve güneş enerjisi kullanarak enerji elde etmek istiyorsanız Yenilenebilir Enerji Kredisi sizin için uygun bir EKOkredi türüdür.

TuREEFF Satıcı Kredisi, konutlarda enerji tasarrufu sağlamaya yönelik kullanılan beyaz eşya, LED aydınlatma, pencere, yalıtım ve doğalgaz kazanları gibi ekipmanların dağıtımını yapan firmanızın mevcut sermayesine uygun finansal destek sunar.

TuREEFF Satıcı Kredisi kapsamında yer alan firmaların ürünlerini satıyor iseniz, TuREEFF ve Bankamızca belirlenmiş olan raporlama şartlarını kabul ettiğiniz takdirde bu ürünlerin finansmanı için Şekerbank’tan kredi alabilirsiniz.

Atık Yönetimi Kredisi, üretim süreçlerinden kaynaklanan çeşitli atık maddelerin etkisizleştirilmesi, uzaklaştırılması ve belirli oranlarda geri dönüştürülmesi için ihtiyaç duyduğunuz yatırım yapmanıza yardımcı olur.

Avrupa Birliği standartlarında inşaat sektöründeki bir KOBİ iseniz Enerji Kimlik Belgesi B ve üzeri yeniden inşa projelerinizde TuREEFF Yeniden İnşa Kredisi’ni kullanabilirsiniz.

Kredi başvurunuzu en yakın Şekerbank şubesini ziyaret ederek yapabilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!