Vadesiz Altın Hesabı

Vadesiz Altın Mevduat Hesabı ile birikimlerinizi altın olarak değerlendirebilir, çalınma riski olmadan gram bazında altın yatırımı yapabilirsiniz.

Birikimlerinizi Şekerbank’ta altına dönüştürün!

Vadesiz altın hesabınız aracılığıyla 7/24 altın alım-satım işlemi yapabilir, altın yatırımınızı işçilik, ayar farkı ya da eski tarihten doğan herhangi bir zarara uğramadan gerçekleştirebilirsin.

Tasarruflarınız Şekerbank Vadesiz Altın Hesabı’nda Güvende!

Altın Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Şekerbank Vadesiz Altın Hesabı ile şubemizden, çağrı merkezimizden ya da internet bankacılığı üzerinden dilediğiniz zaman 0.01 gram ve katları olarak altın alım işlemi yapabilirsiniz.

Kaybolma ve Çalınma Riski Yok

Tasarruflarınızı çalınma, kaybolma ve sahtecilik riski olmadan altın bazında güvenle değerlendirebilirsiniz.

İşlem Ücreti Ödemeyin

Şekerbank’ta Vadesiz Altın Hesabı için hesap açma ve hesap işletim işlemleri için ekstra bir ödeme yapmadan yatırım yapabilirsiniz.

Dilediğiniz Zaman Altın Bozdurma İmkânı

Vadesiz Altın Hesabı mevduatınızı dilediğiniz zaman bozdurabilir, bakiyenizi Şekerbank’taki başka bir Altın hesabına işlem havale/virman ücreti ödemeden aktarabilirsiniz

Vadesiz Altın Hesabıyla ilgili sorularınızı cevaplayalım.

Vadesiz Altın Hesabı, Vadesiz TL hesabınızı kullanarak altın alım satım işlemi yapmanızı sağlayan Şekerbank yatırım ürünüdür. 


Vadesiz Altın Hesabı ile vadesiz TL hesabınızdaki bakiye karşılığında herhangi bir masraf ödemeden Şekerbank güncel oranları aracılığıyla altın alıp satabilir, ayar kaybı, çalınma ve yıpranma gibi risklerle karşı karşıya kalmadan altın yatırımı yapabilirsiniz.

Şekerbank vadesiz altın hesabı faiz oranları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Vadesiz Altın Hesabı’nı dilerseniz şubelerimizden, dilerseniz bankaya gitmeden İnternet Bankacılığı ve 0850 222 78 78 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden yapabilirsiniz. Şekerbank güvencesiyle altın biriktirmenin rahatlığını yaşayın! Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!