Altın İşlemleri

Şekerbank Altın Hesabı üzerinden gün içinde altın fiyatındaki değer değişikliklerine göre altın alım satım işlemleri yapabilir, birikimlerinizi altın işlemleriyle değerlendirebilirsiniz.

Altın yatırımlarınız Şekerbank’ta parlasın!

Altın işlemlerinizi vadesiz altın hesabınızdan piyasadaki anlık gelişmelere göre değişen güncel fiyatlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Alım satım işlemlerinize saat 18:00’den sonra, piyasaların kapanması nedeniyle marj yansıtılan Şekerbank altın fiyatlarını baz alarak Şekerbank İnternet Bankacılığı, Şeker Mobil aracılığıyla 7/24 devam edebilirsiniz.

Tasarruflarınızı Şekerbank güvencesiyle altına dönüştürün!

Altın alım satım işlemi parmağınızın ucunda

Birikimlerinizi değerini daima koruyan altın madeni ile değerlendirmek istiyorsanız Şekerbank’ta dijital kanallar üzerinden kolaylıkla yatırım yapabilir, talimatlarınızla yatırım yönünüzü 7/24 değiştirebilirsiniz.

Sahtecilik riski olmayan altın yatırımı

Şekerbank altın alış işleminizi 995/1000 saflık derecesindeki gram altın bazında sahtecilik riski olmadan yapabilirsiniz.

İşlemlerinizi tek hesap üzerinden yürütün

Şekerbank vadesiz altın hesabınız ile altın alım satım işlemi yapabilir, düzenli altın alış talimatı verebilir, altınlarınızı dilediğiniz zaman bozdurabilir ve başka bir hesaba aktarabilirsiniz. 

Altın işlemlerinizi Şekerbank güvencesiyle yapın

Şekerbank olarak altın piyasasındaki güncel değişimleri anında altın fiyatlarına yansıtıyoruz. Birikimlerinizle altın işlemleri yapmak için Şekerbank’ı seçin, güvenli bankacılığın keyfini çıkarın.

Altın işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz her şeye yanıt bulmaya ne dersiniz?

Şekerbank’ta altın alım satım işlemlerinizi en az 0.01 gram ve 0.01 gramın katları şeklinde yapabilirsiniz.

Bankamızda altın işlemlerini İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil üzerinden 7/24 yapabilirsiniz. İşlemlerinizi altın piyasasındaki anlık fiyatlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ancak saat 18:00’den sonra yapacağınız altın işlemlerinizde piyasaların kapanması nedeniyle sistemimize yansıtılan marj uygulanmış altın fiyatları uygulanır.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!