Şeker Şirket POS

Şeker Şirket POS ile işletmenizin finansal girdilerini daha düzenli hâle getirebilir, tahsilatlarınızı teminat altına alabilirsiniz!

Şeker Şirket POS ile daha hızlı ve güvenilir tahsilat yapmanın rahatlığıyla tanışın!

Ana dağıtım şirketleri, tedarikçi ve distribütörler için geliştirilen Şeker Şirket POS ile çek ve senet gibi ödeme araçlarını hayatınızdan çıkarabilir, tahsilatlarınızı teminat altına alabilirsiniz. Nakit akışından kaynaklanan fiziksel zorlukları ortadan kaldırmanıza imkân tanıyan Şeker Şirket POS aracılığıyla Üreten Kart kullanan alt bayilerinize ödemeleri için taksitli veya vadeli ödeme seçenekleri sunabilir ve cironuzu arttırabilirsiniz.

Şeker Şirket POS ile hızlı ve güvenilir tahsilat!

Çek ve senet tarihi beklemeyin

Şeker Şirket POS ile şirketinizin finansal girdilerini anında tahsil edebilir, çek senet tarihi bekleme, karşılıksız çek ve senet gibi risklerin önüne geçebilirsiniz.

Vadeli ve taksitli satış avantajı

Üreten Kart kullanan müşterilerinize dilerseniz taksitli ödeme dilerseniz vadeli ödeme imkânı sunabilir ve satışlarınızı tahsilatınızı güvence altına alarak artırabilirsiniz.

Tahsilatlarınız teminat altında

Şeker Şirket POS ticari yaşamınızda karşılaştığınız birçok soruna yenilikçi çözümler getirir ve tahsilatlarınızı teminat altına alır.

Şeker Şirket POS ile ilgili sorularınızın cevabı burada!

Şeker Şirket POS, distribütör, ana dağıtım firması ve tedarikçi ile müşterileri arasında fiziki nakit alışverişin zorluklarını ortadan kaldıran bir tahsilat aracı ürünüdür. Şeker Şirket POS cihazları Debit, MasterCard, Visa ve Troy kartlarıyla uyumludur.

Başvuru formunu bize ileterek Şeker Şirket POS’a başvuru yapabilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!