Nakit Toplama

Şekerbank Nakit Toplama hizmeti aracılığıyla nakit tahsilatlarınız talep edeceğiniz lokasyonlardan belirleyeceğiniz gün, tarih ve saatlerde zırhlı araçlarımız ile güvenli biçimde alınabilir. Bankamız nezdindeki hesaplarınıza aktarılması için talimat vererek nakit akışınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Şirketinizin nakit tahsilat işlemlerini Şekerbank üzerinden gerçekleştirip, nakit para taşıma riskini ortadan kaldırabilir ve operasyonel maliyetlerinizde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Nakit Toplama, ağırlıklı perakende sektöründe faaliyet gösteren ve nakit karşılığında satış yapan veya son tüketiciye satış yapan şirketiniz adına tahsilat yapan bir Nakit Yönetim hizmetidir. Hizmet kapsamında tahsilatlarınız doğrudan hesaplarınıza aktarılır. 

Tahsilatlarınız Şekerbank Nakit Toplama ile güvende!

Güvenli tahsilat

Nakit Toplama sayesinde tahsilatlarınızı güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit taşıma, saklama gibi riskler ortadan kalkar.

Tahsilat yapmak için zaman harcamaya son

Nakit Toplama ile tahsilatlarınız hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirilir. Tahsilatlarınız otomatik olarak yapılır ve belirlediğiniz hesaplarınıza aktarılır.

Nakit hareketlerinize dilediğiniz an ulaşın

Bir rut programı çerçevesinde çalışan sistem ile dilediğiniz saatte ve yerde hizmet alabilir, şirketinizin muhasebe kayıtlarına otomatik olarak aktarılan nakit hareketlerini doğrudan takip edebilirsiniz.

Güvenli risk yönetimi deneyimi için Şekerbank’ı seçin!

Şekerbank’ın uzman Nakit Yönetim hizmetleriyle operasyonel riskler ortadan kalkar. Nakit olarak toplanan tahsilatlarınız ilgili kayıtlar şirketinize ve kasa detayına yansıtılır.

Nakit Toplama ile ilgili sorularınızın cevabı burada!

Nakit Toplama, nakit akışı yönetiminizi etkili ve verimli şekilde gerçekleştirebilmeniz için tahsilat işlemlerinizin zamanında, güvenli ve otomatik olarak yapılmasını sağlayan bir Nakit Yönetimi hizmetidir. Talebiniz üzerine gerçekleştirilen tahsilatlar hem hesaplarınıza hem de şirketinizin muhasebe kayıtlarına otomatik olarak aktarılır.

Son tüketiciye peşin satış yapan veya nakit karşılığı satış yapan ve ağırlıklı olarak perakende sektöründe hizmet gösteren şirketler Nakit Toplama hizmetinden faydalanabilir.