Sözleşmeli Üretim Kredisi

Tarımsal faaliyetlerini bir firma için sözleşmeli olarak gerçekleştiren çiftçilere özel Sözleşmeli Üretim Kredisi ile üretim için gerekli finansman ihtiyacınızı karşılayabilir, geri ödemelerinizi sözleşmeli firmadan alacağınız ödeme takvimine göre zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Sözleşmeli üretime yönelik kısa süreli finansman ihtiyaçlarınız için Şekerbank’a gelin!

Şekerbank Sözleşmeli Üretim Kredisi ile tarımsal üretimini sözleşmeli üretim modeliyle yapan çiftçilerimiz ve işletmelerimizin finansman gereksinimlerine destek oluyoruz. Sözleşmeli Üretim Kredisi ile bir firma için gerçekleştirdiğiniz ekim-dikim, ilaçlama, hasat, gübreleme, pazarlama ve sulama süreçlerine yönelik üretim ihtiyaçlarınızın finansmanını karşılayabilirsiniz.

Çiftçilere özel Sözleşmeli Üretim Kredisi’nin avantajlarıyla tanışın!

Ödemelerinizi nakit akışınıza göre planlayın

Sözleşmeli üretim modeli ile yaptığınız tarımsal üretimin sürdürülebilirliği için gerekli finansman ihtiyaçlarınızı sözleşmeli olduğunuz firmadan alacağınız ödeme tarihlerine göre ödeyebilirsiniz.

12 aya varan vade imkânı

Geri ödemelerinizi sözleşmeli firmadan ödeme alacağınız tarihlere göre dilerseniz tek seferde dilerseniz 12 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay başvuru avantajı

Sözleşmeli Üretim Kredisi’ne üretim sözleşmenizin bir örneğini sunarak kolaylıkla başvurabilirsiniz.

Çiftçilerimizin yanındayız

Tarım sektöründe faaliyet gösteren ve sözleşmeli üretim modelini benimseyen çiftçi ve işletmelerin finansman ihtiyaçlarını ayrıcalıklı faiz ve ödeme koşullarıyla karşılıyor, tarımın sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyoruz.

Sözleşmeli Üretim Kredisi ile ilgili sorularınızı cevaplayalım.

Sözleşmeli Üretim Kredisi, bir firma adına tarım ürünü yetiştiren işletme ve çiftçilere yönelik olarak geliştirilen ve ilaçlama, ekim-dikim, sulama, gübreleme, pazarlama ve hasat benzeri faaliyetlerin finansmanında kullanılan bir Şekerbank kredi ürünüdür.

Sözleşmeli üretim çiftçi ile alıcı firma arasındaki sözleşmeye istinaden çiftçilerin ürünlerini belirlenen tarih aralığında belirli bir miktar ve kalitede teslim ettiği ve alıcı firmanın üreticiye alım ve ödeme taahhüdü sunduğu tarımsal üretim modelidir.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!