Ticari Taşıt Kredisi

Ticari faaliyetlerine katma değer yaratarak hız kazandıracak araçlara Ticari Taşıt Kredisi ile kavuşabilir, işletmenize katma değer kazandırarak iş hacminizi arttırabilirsiniz.

Ticari taşıt alımlarınızda Şekerbank yanınızda!

İşletmenizin üretim, satış, pazarlama ve nakliye faaliyetlerinde kullanmak üzere isterseniz 0 km isterseniz 2. el ticari araç seçin, Şekerbank Ticari Taşıt Kredisi’ne başvurun, esnek ödeme planı ve vade seçeneklerinden yararlanın.

Ticari Taşıt Kredisi ile hayallerinizi ertelemeyin!

Esnek ödeme planları

Şekerbank Ticari Taşıt Kredi’sini nakit akışınıza uygun bir ödeme planıyla aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık dönemlerde eşit taksitler halinde yapabilirsiniz.

Her araca uygun kredi

Kredinizi dilerseniz 0 km, dilerseniz 2. el ticari araçlar için kullanabilirsiniz. 0 km araçlar için 48 ay, 2. el araçlar için ise 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kolay başvuru

İşletmenize uygun ticari araç için gerekli finansman ihtiyacını Şeker Mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla başvurabileceğiniz Ticari Taşıt Kredisi ile karşılayabilirsiniz.

Ticari taşıt sahibi olmak isteyenlere özel çözümler

Firmanızın ticari amaçlı taşıt alımı için en uygun ticari kredi ürünlerini Şekerbank’ta bulabilirsiniz.

Ticari Taşıt Kredisi ile ilgili sorularınızı cevaplayalım.

Firmalarının ticari amaçla kullanmak üzere aldığı 0 km araçlar için azami 48 ay ve 2. el ticari araçlar için azami 48 ay vadeli olarak tanımlanan Şekerbank kredi ürünüdür.

Şekerbank Ticari Taşıt Kredisi başvuru şartlarını öğrenmek için Bankamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ticari Taşıt Kredisi faiz oranları piyasa şartlarına göre değişmektedir.

Ticari Taşıt Kredisi başvurunuzu başvuru formu üzerinden Şekerbank’a iletebilir, size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!