Dijital Bankacılık Kredisi

Artık esnaf ve işletmeler Şeker Mobil Şube ve Şekerbank İnternet Şubesi’nden giriş yapmadan istedikleri krediye başvurabiliyor. 

Esnaf ve işletmelere anında kredi!

Esnafımız ve işletmelerimiz işinin başından ayrılmasın diye Şeker Mobil Şube ve Şekerbank İnternet Şubesi’nden hızlı kredi ile finansal destek Şekerbank’ta! Artık esnaf ve işletmeler Şeker Mobil Şube ve Şekerbank İnternet Şubesi’nden giriş yapmadan istedikleri krediye başvurabiliyor. 

Mobil uygulamadan kredi başvurusu ile ilgili sorularınızı cevaplayalım.

Aşağıdaki bilgileri uygulamadaki başvuru formuna girerek  başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

  • Kişisel bilgiler,
  • Mevcut ve talep edilen kredi bilgileri,
  • Çalışma ve gelir bilgileri

Hemen başvuru yapmak için Şeker Mobil Şubeyi indirmeniz yeterli! Detaylı bilgi için şubelerimizden veya 0850 222 78 78  numaralı Çağrı Merkezi’mizden destek alabilirsiniz.

Hemen başvuru yapmak için Şeker Mobil Şubeyi indirmeniz yeterli! 

IOS 9.1 ve üzeri kullanıcıları uygulamamızı Apple Store, Android 4.1 ve üzeri kullanıcılıları Google Play, Huawei  kullanıcıları ise Huawei App Gallery üzerinden yükleme işlemini gerçekleştirebilirler.      

Şeker Mobil'i İndir


Çiftçi Kayıt Belgesi veya İşletme Tescil belgesi olan Çiftçi veya hayvancılar ile Vergi levhası olan İşletme sahipleri bu konuda İnternet veya Mobil’den halihazırda kendilerine tanımlanmış kredilerini kullanabilirler.

Faaliyetinin belgelenebilir olması (ÇKS veya İşletme Tescil belgesi veya Vergi levhası) Kredi kullanımı için yeterlidir. Bunun dışında 75 yaş üzeri müşteriler bu Kredi kullanımı kısmından faydalanamazlar.

Onaylanan limitlerin kullanılması için evrakların tam/eksiksiz olması gerekmektedir. Evrakların eksik olması durumunda, kontrolü içi Şubemize davet edilirsiniz.

Evrak kontrolleri sonrasında kullandırımı onaylanan Kredi, hemen hesaba geçecektir.

Onayladığınız sözleşmelere İnternet Şube’nizdeki Ayarlar menüsü altındaki Sözleşme ve Form Gözlem / Sözleşmelerim Menüsünden ulaşabilirsiniz.

Aynı gün içerisinde birden çok kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!