Üreten Kredi

KOBİ’nizin kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını vadesiz mevduat bakiyeniz ile orantılı faiz indirimi imkânı tanıyan Üreten Kredi ile karşılayabilirsiniz.

KOBİ’nizin ihtiyaçlarını Üreten Kredi ile karşılayın!

İşletmenizin kısa vadeli gereksinimlerini Şekerbank Üreten Kredi ile belirli bir limit dahilinde dilediğiniz anda karşılayabilir, Şekerbank’taki vadesiz TL bakiyeniz ile orantılı olarak belirlenen kredi faizini üç aylık dönemler halinde ödeyerek nakit akışınızı düzenleyebilirsiniz.

Vadesiz mevduatınıza göre faizi düşen kredi Şekerbank’ta

Gün sonunda faizi düşen kredi

KOBİ’lere özel Üreten Kredi’nin faiz oranı, Şekerbank’taki Vadesiz TL bakiyenize bağlı olarak gün sonunda hesabınıza işleyen faiz oranında düşer.

Borçlu Cari Hesap niteliğinde kredi

Üreten Kredi, Borçlu Cari Hesap (BCH) niteliğine sahiptir.

Üç aylık devreler

Üreten Kredi’de faiz tahakkuk ve tahsilatı üç aylık devreler ile yapılır.

Vadesiz hesap bakiyeniz kredi faizini belirlesin

Şekerbank vadesiz hesabınızda bakiyenin artmasıyla birlikte işletmenizin kısa vadeli kredi ihtiyaçları için tanımlanan Üreten Kredi faiz indirimi de artar.

Üreten Kredi ile ilgili sorularınızın cevabı burada!

Üreten Kredi, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin (KOBİ) kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılamak için tanımlanan ve faizi KOBİ’ye ait Vadesiz TL hesabındaki bakiyeye orantılı olarak düşen Şekerbank kredi ürünüdür. İşletmenizin ticari faaliyetlerini finanse edebileceğiniz kredi sayesinde mevcut limitinizi ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.

Üreten Kredi, Borçlu Cari Hesap niteliği taşır. KOBİ’nizin nakit akışını düzenlemek veya gereksinimlerini karşılamak için kullanabileceğiniz kredi, şirketinizin hesabına tanımlanır. Üreten Kredi faizi üçer aylık dönemler halinde tahakkuk ve tahsil edilir.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!