BCH/Spot Krediler

İşletmenizin kısa ve orta vadeli nakit ihtiyacını karşılayabileceğiniz ve vade sonunda faiziyle birlikte geri ödeyebileceğiniz  krediler Şekerbank'ta.

Şekerbank, BCH/Spot Krediler ile işletmenizin nakit ihtiyacını karşılamak için her zaman yanınızda!

İşletmelerimiz, nakit ihtiyaçları için BCH Kredisini kullanarak istenildiği zaman kısmen veya tamamen kapatılma özelliğini de kullanarak işletmenizin faiz yükünün azaltılmasını sağlar. Bu krediyle ticari faaliyetlerinizi desteklerken, işletmenizin büyüme hızını arttırabilirsiniz.

Değişkenlik gösteren piyasa koşullarını göz önüne alarak işletmenizin kısa vadeli nakit ihtiyaçları için sabit faiz oranı ile kredinin vadesinde anapara ve faizin birlikte ödendiği  Spot Kredi ile finansman ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

BCH/Spot Kredi avantajlarını keşfedin.

Borçlu Cari Hesap Kredisi (BCH)

İşletmelerinizin giderlerini karşılamak için gerekli olan nakit ihtiyacınızı vadeye bağlı kalmadan giderebilmek ve ödemelerinizi nakit döngünüze paralel olarak gerçekleştirmek istiyorsanız için BCH kredisi tam size göre! 

Spot Kredi

İhtiyacınız olan kredinin tamamını bir defada kullanıp, yine tamamını vade sonunda faizi ile birlikte bir defada geri ödemek istiyorsanız Spot Kredi tam size göre! Krediyi kullandığınız andaki faiz oranı vade sonuna kadar korunur ve vade sonunda ödeyeceğiniz tutar piyasa şartlarına göre değişmez. 

BCH/Spot Krediler hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamak için buradayız!

İşletmenizin finansman ihtiyacını; kredi limitiniz dahilinde serbestçe kullanabileceğiniz , faizini üçer aylık dönem sonlarında ödeyebileceğiniz, istenildiği zaman kısmen veya tamamen kapatabileceğiniz, piyasada gerçekleşen faiz oranı değişikliklerine duyarlı bir üründür.

İşletmenizin kısa vadeli finansman ve yatırım ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan, vade boyunca faiz oranı değişmeyen, belirlenen vade sonunda anapara ve faizin birlikte ödendiği nakdi kredi ürünüdür.

Şekerbank'ın ticari kredi ürünlerinden biri olan Borçlu Cari Hesap (BCH) kredisi ile   kredi limitiniz dahilinde kredi tutarını ilgili teminat koşullarını karşılayıp serbestçe kullanıp, faizini üçer aylık dönemlerde (31 Mart, 30 Haziran, 30 Eylül, 31 Aralık) ödeyebilirsiniz. Spot kredi ürünü ile ise 12 ay vadeye kadar belirlediğiniz tarihte tek taksitte ana para ve faiz ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurunuzu başvuru formu üzerinden yapabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!