Tarımsal EKOkredi

Hasat zamanı ödeme avantajı sunan Tarımsal EKOkredi çiftçilerimizin daima yanında!

Emeğinizin ve enerjinin değerini bilen Tarımsal EKOkredi Şekerbank’ta!

Tarım yatırımlarını destekleyen Tarımsal EKOkredi’den yatırımınızın türüne özel faiz oranlarıyla yararlanın! Geniş vade seçeneği ve yılda bir kez ödeme imkânı tanıyan Modern Sulama Ekipmanları Kredisi, Güneş Enerji Sistemleri Kredisi ve Hayvancılık Tesislerine Biyogaz Enerji Kredisi ile enerji tasarrufuna yönelik yatırımlarınızı ertelemeyin!

Tarımsal alanda enerji tasarrufuna yönelik yatırımlara özel kredinin avantajlarından faydalanın!

Modern Sulama Ekipmanları Kredisi ile hem bütçenizi hem de doğayı koruyun

Daha az suyla daha etkili sulama yapmak için modern sulama tekniklerini tarım arazinize entegre etmeye yönelik yatırımlarınızı Modern Sulama Ekipmanları Kredisi ile destekliyoruz.

Güneş Enerji Sistemleri Kredisi ile güneşin ısısından faydalanın

Arazinize kuracağınız güneş enerjisi sistemleriyle güneş enerjisini yeniden kazanabilir, kendi enerjinizi üreterek hem işletmenizin giderlerini düşürebilir hem de doğal kaynaklarımızı koruyabilirsiniz.

Hayvancılık Tesislerine Biyogaz Enerji Kredisi ile enerji tasarrufu yapın

Organik atıklardan kullanılabilir gaz üretimini destekleyen Hayvancılık Tesislerine Biyogaz Enerji Kredisi ile hayvancılık tesislerinizin giderlerini düşürecek biyogaz enerji sistemleri kurabilir, işletmenizin enerji giderlerini düşürebilirsiniz.

Nakit ihtiyacınız için uzun vadede ve kolay ödeme imkânı

Tarım alanlarında enerji tasarrufuna yönelik yatırımlarınız için 60 aya kadar vade seçeneği ve yılda bir kez ödeme imkânı ile tanışın.

Tarımsal EKOkredi ile ilgili sorularınızın yanıtları burada!

Başvuru formunu bize ileterek Tarımsal EKOkredi’ye başvuru yapabilirsiniz.

Tarımsal EKOkredi’den tarımsal alanda faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişiler yararlanabilir.

Modern sulama ekipmanları projeleri için öz kaynak katkısına bakılmaksızın %100 kredilendirme yapılabilir. Güneş Enerji Sistemleri Kredisi ve Hayvancılık Tesislerine Biyogaz Enerji Kredisi için ilgili sistemlerin faturalarının %75’i oranında kredilendirme yapılabilir.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!