Traktör ve Tarım Ekipmanları Kredisi

Traktör ve tarım ekipmanlarınızı, avantajlı ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranlarından faydalanarak Şekerbank Traktör ve Tarım Ekipmanları Kredisi ile yenileyebilirsiniz.

Daha verimli tarımsal faaliyetler için tarım ekipmanları ve traktörlerinizi yenileyin!

Traktör ve Tarım Ekipmanları Kredisi’ni farklı vade seçenekleri ve esnek ödeme avantajı ile kullanabilir, yenilediğiniz traktör ve tarım ekipmanlarla tarımsal faaliyetlerinizi teknolojinin faydalarını kullanarak sürdürebilirsiniz.

Traktör ve tarım ekipmanlarınızı yenilemek için Şekerbank’a gelin!

Traktörünüzü yenilemek için daha fazla beklemeyin!

Çiftçi Traktör Kredisi ile sıfır km traktör alımlarınızda KDV dahil fatura bedelinin %75’ine, traktör yaşı ve kredi vadesi toplamı 10 yılı aşmamış ikinci el traktörler alımlarınızda ise alım satım bedelinin %60’ına kadar kredi kullanabilirsiniz.

Tarım ekipmanlarıyla verimli tarım

Şekerbank Ekipman Kredisi ile yeni ekipman alımlarınızda KDV dahil fatura bedelinin %75’ine kredi kullanabilirsiniz. İkinci el biçerdöver, pulluk ve diğer tarım ekipmanlarının alım satımı için de kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Esnek ödeme seçenekleri

Traktör ve Tarım Ekipmanları Kredisini hasat ve gelir dönemine uygun esnek vadelerde kullanabilirsiniz.

Kolay başvuru imkânı

Traktör ve Tarım Ekipmanları Kredisi için tarımsal faaliyetini gösteren güncel belge, satın alınacak traktörün/ekipmanın proforma faturası veya ruhsatınızla Şubelerimize başvurabilir, aynı gün sonuç alabilirsiniz.

Traktör ve Tarım Ekipmanları Kredisi ile ilgili sorularınızı cevaplayalım. 

Sıfır kilometre ve ikinci el traktör kredileri, çiftçiler ve zirai faaliyet gösteren ve/veya hizmet veren ticari işletmelerin traktör ihtiyacının karşılanmasına yönelik kullandırılan bir kredi türüdür. 

Taksit ödemelerini karşılayabilecek ekonomik yeterliliğe sahip çiftçiler ile zirai kesimde faaliyet gösteren ve hizmet veren ticari işletmeler başvurabilir.

Hayır, iki ürün farklıdır. Traktör Kredileri, çiftçiler ve zirai faaliyet gösteren ve/veya hizmet veren ticari işletmelerin önemli üretim girdilerinin başında gelen traktörün finansmanı amacıyla kullandırılır, Tarımsal Ekipman Kredileri ise zirai faaliyet gösteren ve/veya hizmet veren ticari işletmelerin önemli üretim girdilerinin başında gelen  tarımsal ekipmanın finansmanı amacıyla kullanılır.

Traktör Kredisi talep eden çiftçi veya tarımsal işletmeler güncel evrakları ile birlikte şubelerimize başvurabilirler.

Çiftçiler ve zirai faaliyet gösteren ve/veya hizmet veren ticari işletmeler başvurabilirler.

Tarımsal faaliyetini gösteren güncel belge, satın alınacak traktörün/ekipmanın proforma faturası yeterlidir.

Piyasa koşulları çerçevesinde Bankamız tarafından belirlenen faiz oranı uygulanır.

Tarımsal işletmelerin ve çiftçilerimizin daha modern koşullarda çalışabilmesi için geliştirdiğimiz Traktör ve Tarım Ekipmanları Kredisi’ni farklı vade seçenekleri ve esnek ödeme avantajı ile kullanabilir, yenilediğiniz traktör ve tarım ekipmanlarıyla tarımsal faaliyetlerinizi teknolojinin faydalarını kullanarak sürdürebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!