Çiftçi SGK KMH

Çiftçi SGK Kredili Mevduat Hesabı ile SGK prim tutarları ve birikmiş faizleri hasat döneminde tek seferde ödemenin rahatlığını yaşayın.

Şekerbank ile SGK ödemeleriniz çok daha rahat!

Çiftçi SGK Kredili Mevduat Hesabı ile talimatınız üzerine SGK prim borçlarınızın aylık ödemesi Şekerbank tarafından gerçekleştirilir. Biriken prim tutarı ve faizlerini hasat tarihinde ödeyebilirsiniz.

SGK prim ödemeleri için Şekerbank’ı seçin, rahat edin!

SGK'lı çiftçilere özel kredili mevduat hesabı

Şekerbank olarak SGK'lı çiftçilerimizin prim ödemelerini Çiftçi SGK KMH ile yapıyor, prim borcu ödemelerinizde hasat dönemine kadar finansal destek sağlıyoruz.

Yılda bir kez ödeme avantajı

Aylık SGK prim ödemelerinizin Çiftçi SGK KMH üzerinden yapılması için talimat verebilir, geri ödemelerinizi yılda bir kez tek seferde gerçekleştirebilirsiniz.

Ailenizin prim ödemeleri için de Şekerbank!

Çiftçi müşterilerimize özel Çiftçi SGK Kredili Mevduat Hesabınız üzerinden geçim birliği çerçevesinde gelir ve giderlerinize ortak olan eşiniz ve çocuğunuzun prim ödemeleri için de otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Sağlık hizmetleriniz kesintiye uğramasın

Çiftçi SGK KMH ile hasat döneminde tek seferde toplu ödeyebileceğiniz yıllık SGK prim tutarları sayesinde SGK hizmetlerinden kesintisiz olarak faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Çiftçi SGK KMH ile ilgili sorularınızı cevaplayalım.


Çiftçi SGK KMH, SGK'lı çiftçiler için geliştirilen Şekerbank Tarım Bankacılığı ürünlerinden biridir. Çiftçi SGK KMH ile Şekerbank’ta KMH sahibi SGK'lı çiftçilerin talimatı doğrultusunda aylık SGK prim ödemeleri Şekerbank tarafından yapılır. Hesap sahibi çiftçimiz prim tutarları ve birikmiş faizlerini toplu olarak yılda bir defa hasat döneminde geri ödeyebilir.

En yakın Şekerbank Şubesi’nden tarım faaliyetinizi gösteren belge ile hızlıca başvuru yapabilirsiniz. En yakın Şekerbank Şubesine buradan ulaşabilirsiniz.

Çiftçi SGK KMH üzerinden sizin dışınızda aile geçim birliği çerçevesinde aynı tarım işletmelerinde faaliyet gösteren ve gelir ve giderlerinize ortak olan eşinizin ve çocuklarınızın SGK prim ödemeleri için de otomatik ödeme talimatı verebilir, geri ödemeleri hasat zamanında topluca tek seferde yapabilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!