Tarım Stok Finansmanı Kredisi

Tarım ürünlerinizi stoklarken meydana gelecek işletme masraflarınızı Tarım Stok Finansmanı Kredisi ile karşılayın!

Şekerbank’ın tarım ürünleri üreticilerini düşünen Tarım Stok Finansmanı Kredisi ile tanışın!

Tarım Stok Finansmanı Kredisi, tarım alanında faaliyette bulunan ancak üretmiş olduğu ürünün fiyatında artış bekleyen ve bu sebepten ötürü ürün stoklarını satmak istemeyen gerçek kişi çiftçiler ve tüzel işletmeler tarafından stok satışları gerçekleşene kadar işletme harcamalarının finansmanını karşılamak amacıyla kullanılabilen bir Şekerbank kredi türüdür. Bu kredi türü ile azami stokun satış bedeli kadar finansman sağlanabilir.

Tarım Stok Finansmanı Kredisi’nin benzersiz avantajlarından yararlanın!

Fiyat artışlarından etkilenmeyin

Tarım Stok Finansmanı Kredisi, piyasadaki fiyat artışlarından olumsuz etkilenip zarar etmemek için ürünlerinizi stokladığınızda oluşacak işletme maliyetlerini karşılayarak dar günde yardımınıza koşar.

Azami stokun satış bedeli kadar finansman

Tarım Stok Finansmanı Kredisi, stokladığınız ürünlerin krediyi kullandığınız tarihteki azami satış bedeli kadar finansman desteği sağlar.

6 aya kadar vade seçeneği

Tarım Stok Finansmanı Kredisi’nden azami 6 aya kadar vade seçeneği ile yararlanabilirsiniz.

İmzalı evrak şartı

İlgili kredinin kullandırılması için ürün stokunun bırakıldığı firmadan ya da firmaya ait depodan imzalı evrak alınması gerekmektedir. İmzalı evrak alınamaması durumunda ise stok başvuru yapılan şubemiz çalışanları tarafından görülmelidir.

Tarım Stok Finansmanı Kredisi ile ilgili merak ettiklerinizi cevaplayalım!

Ürettikleri tarımsal ürünün fiyatında artış beklediği için ürün stoklarını satmak istemeyen gerçek kişi çiftçiler ve tüzel işletmelerin, stoğun satışı yapılana dek işletme harcamalarının finansmanını karşılamaları amacıyla kullandırılan kredilerdir.

  • Tarım Stok Kredisi, azami 6 aya kadar varan vade seçenekleri ile kullanılabilir.
  • Boşalan limitlerden kredi kullandırılmayacaktır.
  • Stok satışı sağlandığında elde edilen ürün bedeli ile üreticinin kullandığı krediyi ödemesi gerekmektedir.
  • Kredinin verilebilmesi için ürün stokunun bırakıldığı kuruluştan imzalı evrak alınmalı ya da başvuru yapılan Şekerbank şubesi tarafından stok teyit edilmelidir.

Tarım Stok Finansmanı Kredisi, piyasadaki fiyat artışlarından etkilenmemek için sahip olduğunuz ürünleri stoklarken işletme maliyetlerinizi karşılamanıza yardım ediyor.

Tarım Stok Finansmanı Kredisi’ne başvuru yapmak için en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilir ya da Şeker Mobil uygulaması ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!