EKOkredi

Enerjide tasarruf devrini EKOkredi ile başlatın!

Enerjiyi ve Doğayı Koruyan Kredi EKOkredi Şekerbank’ta!

Sürdürülebilir enerji kaynaklarının geliştirilmesini destekleyen EKOkredi’den %0’dan başlayan faiz oranlarıyla faydalanın. 60 aya varan Apartman EKOkredi ve 36 aya varan Bireysel EKOkredi vade seçenekleriyle eviniz veya apartmanınızda enerji tasarrufu sağlayın!

Enerji tasarrufuna yönelik tüm yatırımlarınıza uygun finansman seçenekleriyle tanışın!

Yalıtım kredisi ile enerji tasarrufu yapın

Isı yalıtımı, ses yalıtımı, su yalıtımı ya da yangın yalıtımı… Çatı, pencere ve duvarların yalıtım finansı için avantajlı EKOkredi’den faydalanın!

İklimlendirme çözümleri için verimli ısıtma/soğutma kredisi

Isı paylaşım sistemleri, doğalgaz abonelik projeleri, kombi, klima, kazan ve radyatör tesisatı için kullanabileceğiniz EKOkredi ile iklimlendirme uygulamalarınızı destekleyin!

Çevreyi koruyan A Sınıfı elektrikli cihazlar kredisi

A sınıfı elektrikli cihazların finansmanı için geliştirilen kredi ile hem yaşam alanınızın elektrik giderlerini azaltın hem de çevreyi koruyun!

Enerji tasarruflu verimli aydınlatma kredisi

Ledli veya tasarruflu aydınlatma sistemlerinin finansmanı için Şekerbank’a gelin, avantajlı kredi imkanlarından faydalanın!

Güneş enerjisi kredisiyle enerjiyi geri kazanın

Güneş enerjisi ile elektrik üretimi ve ısıtma sistemlerine özel EKOkredi ile emeğinizi ve enerjinizi verimli kullanın!

Asansör kredisi ile güvenli bir taşıma sağlayın

Yeni asansör uygulamaları ve mevcut asansörün revizyonunu destekleyen finansman sayesinde apartman asansörlerini daha güvenli hale getirin!

Nakit akışına uygun finansman

Fatura tutarlarını düşürme ve kredi geri ödemesine katkıda bulunan Şekerbank EKOkredi ile nakit akışınıza uygun olarak %0’dan başlayan faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Vade seçenekleri

Size uygun EKOkredi seçenekleri değişen vadeler ile daima yanınızda!. 

EKOkredinizi Hesaplayın

Kredi Tutarı
Vade
Aylık Taksit Tutarı
TL
Faiz Oranı : % 0.1

EKOkredi ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabı burada!

Daha temiz ve yaşanabilir bir çevre oluşturma bilinciyle enerjinin daha verimli kullanılmasına yönelik proje ve yatırımları desteklemek için geliştirilen kredi çözümüdür.

EKOkrediye ilişkin faiz oranı, vade sayısı, aylık ödeme tutarı ve toplam geri ödeme tutarını Şekerbank internet sitesinde yer alan bireysel kredi hesaplama araçlarını kullanarak öğrenebilirsiniz.

EKOkredi faiz oranları vade seçeneklerine göre belirlenir. 3-36 ay vade seçeneğiyle ödeyebileceğiniz kredinin faiz oranları vade sayısı ve projenin niteliğine göre değişiklik göstermektedir. 60 ay vade sadece Apartman EKOkredi için geçerlidir.

EKOkredi ile ev ve apartmanınızda su, elektrik, doğalgaz ve yakıt gibi ödeme kalemlerinin ödeme miktarını düşürerek tasarruf yapabilir, enerji tüketimini azaltarak sürdürülebilir enerji kaynaklarının gelişimine destek olabilirsiniz.

Şekerbank EKOkredi başvurusu için iletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım! Siz de ayrıcalıklı EKOkredi ürünlerimizle tanışın ve “Türkiye’nin Sürdürülebilir Bankası” Şekerbank’ın size özel avantajlarından faydalanın.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!